OTRZYMAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ PROJEKTU W 24H!

To the neon

Neony i napisy ledowe na zamówienie

Zaprojektuj neon

Kreator neonów

Wpisz tekst, który ma przedstawiać neon

Neonowy napis

Administratorem danych osobowych jest To the neon sp. z o.o., ul. Szkolna 11, 62-023 Gądki. Dane wpisane w powyższym kreatorze będą przetwarzane w celu udzielenia bezpłatnej wyceny zgodnie z regulaminem i polityką prywatności. Wizualizacja ma charakter poglądowy. Proporcje napisu, jego kolor oraz kształt w rzeczywistości mogą w pewnym stopniu różnić się od wizualizacji.

 • Zrób zdjęcie swojej ściany z odległości ok. 4/5 m i wrzuć je jako tło! Ps. W trosce o Twoją prywatność nie mamy wglądu do załączanych zdjęć.
 • Wybierz rozmiar jaki mamy wycenić (jeśli interesuje Cię jakiś konkretny podaj go w dodatkowych informacjach)
 • Chcesz stworzyć neonowe logo lub grafikę? Przejdź do formularza bezpłatnej wyceny! (znajdziesz go pod kreatorem)
 • Zrób zdjęcie ściany z odległości ok. 4 m i wrzuć je jako tło! Ps. W trosce o Twoją prywatność nie mamy wglądu do załączanych zdjęć.
 • Wybierz rozmiar jaki mamy wycenić (jeśli interesuje Cię większy podaj go w dodatkowych informacjach)
 • Chcesz stworzyć neon z grafiki lub na bazie logo? Załącz plik i prześlij bezpłatny formularz wyceny! (znajdziesz go poniżej)
 • Użyj wskaźnika myszki, aby poruszać swoim neonem LED!

Formularz bezpłatnej wyceny

Opisz jaki masz pomysł na neon lub dodaj grafikę/obrazek/logo z którego chcesz stworzyć wspaniały neon led!
Administratorem danych osobowych jest To the neon sp. z o.o., ul. Szkolna 11, 62-023 Gądki. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na formularz bezpłatnej wyceny zgodnie z regulaminem i polityką prywatności.

Przeglądasz różne neony i nie możesz znaleźć takiego, jaki Ci się marzy? W ToTheNeon na pewno taki mamy! Proponujemy neon na zamówienie według Twojego pomysłu. Wykonamy prawie każdy wzór, który przyjdzie Ci do głowy. Stwórz własny napis neonowy na ścianę na zamówienie i zdobądź oryginalną ozdobę do domu lub firmy.

Opis

Wybierz dostępną czcionkę:

Czas realizacji to 10 dni! 

Zalecamy dobór sterownika WiFi / sterownika, ponieważ neony LED mocno świecą.

Szukasz oryginalnego oświetlenia, które nada klimatu i udekoruję Twoje wnętrze?

Neon LED to idealne rozwiązanie, ponieważ łączy w sobie nowoczesność i sztukę rękodzieła! 

 • neon jest bezpieczny, dzięki zastosowanemu zasilaczowi o napięciu 12v
 • technologia LED sprawia, że jest energooszczędny
 • żywotność neonu wynosi do 50 000 godzin!!!
 • lekka, ale wytrzymała konstrukcja zapewnia łatwy montaż i transport
 • żywe kolory gwarantują cudowny klimat w Twoim domu lub firmie

Każdy nasz NEON LED jest gotowy do używania.

W zestawie:

 • wybrany neon 
 • zasilacz + kabel ok. 250 cm (jeśli potrzebujesz dłuższy – napisz do nas)
 • specjalne dyskretne uchwyty + śruby i wkręty do montażu
 • taśma dwustronna do montażu (opcjonalnie)
 • sterownik WiFi / sterownik (opcjonalnie)

Neon na zamówienie – zobacz, jakie to proste 

Jak powstaje neon ledowy na zamówienie? Wejdź na nasz formularz i opisz nam, jaki masz pomysł. Jeżeli masz zdjęcie inspiracji, to również je dołącz. Skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy szczegóły. Poznasz też wycenę zamówienia. Ile kosztuje neon na zamówienie? To zależy od jego wielkości, skomplikowania wzoru i dodatków, na które się zdecydujesz. Po ustaleniu szczegółów przejdziemy do realizacji. Gotowy produkt otrzymasz w ciągu 10 dni roboczych. Gwarantujemy, że neon na ścianę na zamówienie będzie dokładnie taki, o jakim marzysz. 

Neon ledowy na zamówienie – Ty decydujesz o wszystkim 

W ToTheNeon nie narzucamy klientom swojej wizji. Dokładnie wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i tworzymy produkt, który Ci się spodoba. Kupując napisy neonowe na zamówienie decydujesz o:

 • rozmiarze – neon na ścianę ma być mały? A może potrzebujesz dużego ledowego szyldu swojej firmy? Nie martw się! Stworzymy produkt w dowolnych rozmiarach;
 • kolorze –  chcesz, żeby Twój neon w formie napisu na zamówienie nie miał klasycznego białego koloru? W ToTheNeon masz aż 10 barw do wyboru! Twój neon może być zielony, błękitny a nawet czerwony. To Ty decydujesz!;
 • sposób montażu – Twój neon na zamówienie do domu może być montowany na taśmę dwustronną. To metoda bezinwazyjna, dzięki której nie będzie trzeba naruszać ścian. Druga propozycja to uchwyty, które trzeba wkręcić w ścianę.

Neon na ścianę na zamówienie – sterowniki 

Neonowe napisy na zamówienie do Twojego domu lub firmy mogą mieć również udogodnienia w postaci sterownika. Zalecamy jego zamontowanie, ponieważ lampy mocno świecą. Czasami takie mocne światło nie musi być Ci potrzebne. Napis neon LED na zamówienie może być wyposażony w sterownik ręczny, dzięki któremu zmienisz natężenie światła, ale też w sterownik Wi-Fi. Pozwoli on na sterowanie neonem z Twojego telefonu. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nie będziesz wstawać z kanapy, by wyłączyć neon. Ten rodzaj sterownika jest również przydatny, gdy neon na zamówienie umieszczony jest w trudno dostępnym miejscu. 

Możesz zdecydować się na wzory, które na stałe dostępne są w naszym sklepie. W ofercie znajdziesz:

Zapraszamy do kontaktu!

Shopping Cart