OTRZYMAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ NEONU W 24H!

To the neon

Neony barowe i do restauracji

Z pewnością nie raz Twoją uwagę w lokalu zwrócił neon barowy. Mogą one mieć różną formę i kształt, a także kolorystykę. Jednak jedno jest niezmienne — jasno świecą, przyczyniając się do stworzenia wyjątkowego klimatu w knajpie. Wybierając neony barowe, trzeba zwrócić uwagę na charakter miejsca i odpowiednio dopasować to, co będzie on przedstawiał.

Neon do baru na indywidualne zamówienie

Sprawdzają się w barze, ale można wykorzystać również neony do restauracji. W wielu miejscach będą one doskonałą i idealnie dopasowaną dekoracją świetlną. Neon na zamówienie ma z pewnością bardzo indywidualny charakter i staje się znakiem rozpoznawczym danego lokalu. Doskonale wpisują się w jego styl i sprawiają, że goście często mimowolnie kojarzą go właśnie z tym miejscem. Neony LED barowe mogą być wykonane w wybranej przez właściciela formie, według jego pomysłu. Ciekawe i często wskazywane opcje to m.in.:

Możesz jednak zdecydować się na coś całkowicie oryginalnego. Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu neonów na specjalne zamówienie. Dzięki temu możesz się wyróżnić.

Neon na ścianę baru

Znajdź przemawiający do Ciebie neon na ścianę baru i stwórz swój znak charakterystyczny. Takie elementy w lokalu moją ogromne znaczenie. Jeśli klienci lepiej Cię pamiętają, to chętniej i częściej wracają. Dlatego wybieraj świetlne elementy, które pozwolą Ci wyróżnić się pośród konkurencji. Oryginalne, dedykowane neony najwyższej jakości — tym właśnie zajmuje się nasza firma — ich produkcją. Wiemy, jak dobre jest to rozwiązanie, do właściwie każdego rodzaju lokalu.

Oferujemy również wiele innych neonów, niektóre z nich sprawdzą się w domu, a inne w zakładach usługowych, jak np. u fryzjera lub w salonie kosmetycznym. W biznesie najważniejsze jest przebicie się i wyróżnienie z tłumu. Jesteśmy przekonani, że nasze neony mogą Ci w tym skutecznie pomóc.

Shopping Cart