OTRZYMAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ NEONU W 24H!

To the neon

Neony i ledony na wesele

Neon weselny to nowoczesna i stylowa forma dekoracji. Świetnie prezentuje się zarówno na sali weselnej, jak i na świeżym powietrzu. Nasza firma realizuje także neony na wesele wykonywane na zamówienie. Dzięki temu możesz dopasować każdy detal i zaprojektować niepowtarzalną dekorację.

Oryginalny neon weselny – niepowtarzalna dekoracja

Neony to oryginalna ozdoba, która tworzy wyjątkowy klimat. Świetnie prezentują się także na zdjęciach, mogą być tłem np. do pozowanych fotografii gości i państwa młodych.

Ten rodzaj dekoracji sprawdzi się w wielu miejscach – neon na ścianę możesz umieścić np. nad wejściem, nad stołem pary młodej, na sali tanecznej. Oprócz klasycznych napisów na weselu świetnie sprawdzi się również np. neon balon serce – to stylowa ozdoba, która świetnie prezentuje się po zmroku.

Inną propozycją na dekoracje ślubne są inicjały pary młodej. W naszej firmie znajdziesz neon serce z inicjałami. Oczywiście jest to produkt na zamówienie i możesz wybrać m.in. kolor i rodzaj czcionki.

Ledon weselny na zamówienie – ozdoby szyte na miarę

W naszej ofercie znajdziesz neony weselne LED. Są one znane także pod nazwą ledonów. Technologia led cechuję się wyjątkową trwałością, dlatego później ledon ślubny świetnie sprawdzi się np. jako stylowe oświetlenie w sypialni.

W naszej firmie zrealizujesz neon na zamówienie. Przygotowaliśmy wygodny kreator online, w którym możesz dostosować parametry takie jak tekst, czcionkę, kolor, rozmiar. Dzięki temu możesz samodzielnie zaprojektować wyjątkowy i niepowtarzalny neon led weselny.

Natomiast jeśli szukasz gotowych neonów, to w naszym sklepie znajdziesz sprawdzone motywy. Świetnym wyborem na ślub jest neon zakochani.

Shopping Cart