OTRZYMAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ NEONU W 24H!

To the neon

Ile kosztuje neon na zamówienie?

O neonach

Neony LED zyskały popularność dzięki swojej wszechstronności i efektywności energetycznej. Ten artykuł przybliża, jak wiele aspektów wpływa na koszt indywidualnie zaprojektowanego neonu LED, rozważając różnorodność dostępnych opcji oraz ich potencjalny wpływ na cenę końcową.

Różnice między neonami LED a tradycyjnymi

Neony LED wyróżniają się na tle tradycyjnych neonów szklanych. Są nie tylko bardziej energooszczędne, ale również oferują większą trwałość i bezpieczeństwo. Ponadto, technologia LED pozwala na większą swobodę w projektowaniu i wyborze kolorów, co stanowi istotny element w kalkulacji kosztów. Neony LED nie są wytwarzane ze szkła, a mają specjalny stelaż pod półokrągłymi elementami silikonowymi, przypominającymi szklane rurki.

Czynniki wpływające na cenę

Cena neonu LED na zamówienie jest zmienna i zależy od kilku kluczowych czynników. Pierwszym z nich jest rozmiar i złożoność projektu – większe i bardziej skomplikowane projekty wymagają więcej materiałów i czasu pracy, co przekłada się na wyższą cenę. Dodatkowo, czas produkcji może wpłynąć na cenę, szczególnie przy ekspresowych zamówieniach.

Podsumowując:

 • Wielkość
 • Złożoność projektu bądź ilość liter
 • Czas pracy jaki potrzebny jest na wykonanie
 • Ilość potrzebnych materiałów
 • Specyficzne uwarunkowania danego projektu

Przykładowe ceny neonów LED

Ceny neonów LED mogą znacznie się różnić w zależności od powyższych czynników.

 • Prosty neon led z tekstem do 4 liter może kosztować około 450 zł.
 • Z kolei napis składający się z około 10 liter w granicach 1000 zł. 
 • Bardziej złożone i większe projekt mogą osiągnąć cenę nawet około 4000-7000 zł. 

Warto zaznaczyć, że te ceny są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od indywidualnych potrzeb klienta oraz specyfiki zamówienia.

Neon na zamówienie, ale jak zamówić?

Proces zamawiania personalizowanego neonu LED jest prosty i przejrzysty. 

 • Rozpoczyna się od wysłania zapytania poprzez kreator neonów lub maila. 
 • Następnie, na podstawie przesłanych wytycznych wyceniamy dany projekt w 24H.
 • Jeśli zdecydujesz się na zakup wyślemy Ci link do płatności.
 • Po opłaceniu na Twoją prośbę wyślemy Ci projekt do akceptacji (standardowo nie wysyłamy, gdyż nasze neony led pokrywają się w 99% z wizualizacją w kreatorze).
 • Tworzymy Twój neon led, a następnie bezpiecznie pakujemy i wysyłamy go do Ciebie.
 • Cieszysz się niesamowitym efektem końcowym!

Zastosowania neonów LED według własnego projektu

Neony LED na bazie własnego projektu znajdują szerokie zastosowanie zarówno w przestrzeni komercyjnej, jak i prywatnej. Są popularnym wyborem dla firm chcących podkreślić swoją markę, restauracji i salonów z branży beauty szukających unikalnego oświetlenia, a także dla osób pragnących dodać wyjątkowego charakteru swoim domom. Wykorzystanie niestandardowych neonów LED pozwala na stworzenie indywidualnej i zapadającej w pamięć dekoracji świetlnej.

Podsumowanie i wnioski

Podsumowując, cena niestandardowego neonu LED jest zależny od wielu czynników, takich jak rozmiar, złożoność projektu, wybór materiałów, i czas realizacji. Ważne jest, aby pamiętać, że każdy neon jest unikalny i wyceniany indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby omówić szczegóły Twojego projektu i otrzymać spersonalizowaną wycenę. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz neonu do celów biznesowych, czy jako elementu dekoracyjnego w Twoim domu, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci zrealizować Twoją wizję.

Zapoznaj się z naszą ofertą:

 

Shopping Cart